Spordipäev II

24.novembril toimus aiarühmadele II spordipäev sarjast “Rõõm liikumisest”. Ürituse organiseeris Segasumma rühm. Lastel tuli läbida 7 punkti :

1.VALGUSFOOR- Lapsed pidid tegema täpsusviskeid valgusfoori. Iga laps sai valida, kas tahab visata kollase, rohelise või punase palli ning vastavalt proovisid visata sama värviga tähistatud auku.

2. LEIA PESA: Lapsed pidid kiiruse peale leidma endale rõnga, kuhu sisse hüpata. Iga korraga jäi üks rõngas vähemaks ja laps, kes jäi ilma rõngata, läks mängust välja. Mäng kestis seni, kuni selgitati välja võitja.

3. JALAJÄLJED:  Iga laps jälgis etteantud jalajälgi ning läbis etteantud raja mööda joont kõndides.

4. TÕSTA LIIVA: Moodustati kaks võistkonda. Laps pidi võtma lusikaga ämbrist liiva ning võimalikult kiiresti selle eemal olevasse topsi toimetama. Lapsed said toredasti oma meeskonnakaaslastele kaasa elada. Eesmärgiks oli eemalolev tops liivaga täita.

5. RÕNGATORNID: Laps moodustab kiiruse peale etteantud rõngastest torni.

6. MEISTERDA VALGUSFOOR: Lapsed said kiiruse peale korjata korvist punase, kollase ja rohelise pudelikorgi ning sellest valgusfoori ehitada.

7. ÕPIME TÄHTI: Maha oli kirjutatud neli sõna: tramm, buss, auto, rong. Laste ülesandeks oli korvist võtta üks täht ning paigutada see õige tähe juurde. Nooremad lapsed said vaadata ka sõiduvahendite pilte.

Aitäh Segasumma meeskonnale!


nov. 25, 2020 | Määratlemata
bottom
COVID-19 LEVIKU TÕKESTAMISE PLAANLoe lähemalt