“Spordiminuti” väljakutse

25. novembril osalesid rühmad ülelinnalisel spordihommikul ning koolidele ja lasteaedadele mõeldud „Spordiminuti“ suures väljakutses! Iga rühma lapsel tuli teha spordihommikul minuti jooksul üheskoos üks meelepärane harjutus. Õpetaja jäädvustas harjutuse fotona ning edastas selle konkursi korraldajatele.

Hommikuvirgutus loob võimaluse alustada päeva liikumise ja hea tujuga. Esiteks ergutab see organismis toimuvaid protsesse ja äratab keha. Teiseks võib see vähendada stressi. Nimelt turgatavad hommikul ärgates paratamatult pähe mõtted, mida kõike peab ühe päeva jooksul jõudma. Võttes hommikul mõned minutid virgastavate harjutuste tegemiseks, saab uut energiat, et päevale vastu minna. Olgu need õla-, käte- või puusaringid, kätesirutused, kerekallutused, sääre- ja põlvetõstejooksud vms. Lihtsaid harjutusi keha äratamiseks näitavad lasteaedadele videopildis ette ka laste suurimad sõbrad Lotte ja Roosi. Lottega koos saab hommikut alustada tervise, liikumise ja koolispordi teema-aastal tunnustuse pälvinud Tallinna Kadaka lasteaed. Video on vaadatav  siit.

Kõigi väljakutses osalevate lasteaedade vahel loositakse välja kolmele rühmale tasuta pääse Tallinna jäähalli. Lasteaiarühma lapsed saavad pääsme kahele. Kingitust saab kasutada Tondiraba jäähallis koos uisulaenutusega. Jäähall on avatud E–P kell 9.00–12.00. Pääse on kehtiv kuni 31.12.2022. Tulemused selguvad 25. novembri õhtuks.

nov. 25, 2022 | Määratlemata

COVID-19 LEVIKU TÕKESTAMISE PLAANLoe lähemalt