Roheline lipp

Palju õnne Tallinna Lasteaed Kikasele teise rohelipu puhul!

Hindamiskomisjoni kokkuvõte: meil on väga hea meel, et tegutsete jätkuvalt süsteemselt ja sisukalt lastele keskkonnahariduse jagamise ja õppeasutuse keskkonnamõjude vähendamise rajal. Hindajad märkisid ära ka toreda õpiõue olemasolu. Soovitati ka edaspidi mõtestada ja tegeleda järjepidevalt ning sidusalt valitud Rohelise kooli teemadega. Tänati ka osalemise eest võrgustiku seminaridel.

Aitäh veelkord, et aitate õpilastel kujuneda loodust armastavateks ja keskkonda hoidvateks inimesteks!

Meile kingiti pesakast, raamat “Köögiviljade taaskasvatus”, rukkilille seemned, sertifikaat, tänukaart ja Rohelise Kooli programmi patrooni Kersti Kaljulaidi tervituskaart. Kersti Kaljulaid: “Usun, et roheliste koolide ja lasteaedade lapsed lähevad edasi mitte ainult loodust kaitstes, vaid ka loodust uurides.”

Lipp antakse üle 4.juunil.

Aitäh Annele, kes programmi veab ja personalile ning lastele, kes hoogsalt kaasa löövad! Samuti suur tänu vanematele, kes on programmi panustanud!

mai 31, 2021 | Määratlemata