Raamatukast “Mesilase Miti raamatutaru lasteaias”

Tallinna Keskraamatukogu hakkab kord kuus toimetama Tallinna munitsipaallasteaedadesse raamatukaste. „Mesilase Miti raamatutaru lasteaias“ nime kandva uue teenuse käivitamisega alustab keskraamatukogu laste ja noorte kultuuriaasta tähistamist oma raamatukogudes. 

Tallinna Keskraamatukogu direktori Kaie Holmi sõnul on uue teenuse eesmärk tagada, et raamat oleks lapsele lasteaias igapäevane kaaslane. „Regulaarselt toimiva teenusega soovime kindlustada, et raamatud, mida lapsed lasteaias vaadata-lugeda saavad või mida kasutavad õpetajad unejutu lugemiseks, vahetuvad pidevalt ning on nii lastele uued ja huviäratavad.“

Raamatukast jääb lasteaeda üldjuhul neljaks nädalaks, siis tuleb raamatukogu töötaja raamatutele järgi ning toob ühtlasi ka kasti uute raamatuga.

Mesilane Miti on asjalik ja tark mesilane, kes tegutseb Tallinna raamatukogudes. Miti on lugenud läbi väga palju raamatuid ning seepärast oskab ta pajatada huvitavaid lugusid ja välja mõelda põnevaid nuputamisülesandeid. Lasteaedadesse jõudvad Miti pildiga raamatukastid on otsekui tarud, mille sisu lahke mesilane Miti jagab lastele.

Meie lasteaeda jõudis raamatukast sellel nädalal (13.03) ja juba tutvustatakse lastele raamatuid ja loetakse toredaid lugusid.

Aitäh toreda algatuse eest.


märts 16, 2017 | Määratlemata
bottom
COVID-19 LEVIKU TÕKESTAMISE PLAANLoe lähemalt