Liikumistegevuste päev V

29. märtsil toimus aiarühmade spordipäev, liikumistegevuste sarjast “Liigume rõõmuga” V.

Liikumispäeval läbiti kuus punkti:

Lustakad jalakesed – 2 võistkonda, esimene laps paneb suured jalad oma jalgade külge ja liigub võimalikult kiiresti koonuseni ja tagasi. Mäng kestab kuini kõik lapsed on saanud joosta.

Rõngaste mäng – õpetaja on mängujuht. Rõngad on maha pandud, lapsed jooksevad vabalt ja kuuldes tamburiini häält peavad kiiresti rõnga sisse astuma. Iga korraga jääb ringe vähemaks. Mäng kestab seni, kuni selgub võitja.

Pallikull – staadionil ja palliga laps viskab teisele lapsele pihta ning siis on see laps uus pallikull.

Pallid ja torbikud – 2 võistkonda, laps võtab ämbri pallidega ja asetab pallid torbikutele ning jookseb tühja ämbriga tagasi ning järgmine laps korjab pallid ämbrisse. Mäng kestab seni, kuni kõik lapsed on joosta saanud.

Kübaramäng – 2 rivi, rivide vahele on paigutatud kübar. Lapsed loevad endale järjekorra numbri. Õpetaja hüüab numbri ja mõlemast rivist jooksevad selle numbriga lapsed kübara juurde ning proovivad kübara endale pähe panna. Mäng kestab seni, kuni kõik lapsed on saanud osaleda.

Palli edasi andmine – lapsed seisavad üksteise taga jalad harkis ja esimene laps annab palli jalgade vahelt teisele, viimane jookseb palliga esimeseks või annavad palli edasi üle pea.

Aitäh Perepesa rühma õpetajatele!


märts 29, 2023 | Määratlemata
bottom
COVID-19 LEVIKU TÕKESTAMISE PLAANLoe lähemalt