Tutvustus

Tallinna Lasteaed Kikas asub Mustamäel looduslikult kauni männituka serval.
Meie aadress on Sõpruse pst.234, Tallinn 13421

Meie juurde saab sõita mööda Sõpruse puiesteed ja Vilde teed. Vt. kaarti. Ühistranspordiga sõites asume Vambola trollipeatuse lähedal (trollid nr 3, 4 ja 9, bussid nr 17 ja 11) ning Lehola peatus (troll nr 2 ning buss nr 13)

Lasteaias on kokku 11 rühma, millest 3 on sõime- ja 8 aiarühmad.
Lasteaed on avatud 7.00-19.00

Meie põhiväärtused:

Hoolivus– me hoolime igast lapsest ja töökaaslasest ning käitume kõigi suhtes hoolivalt. Meie lasteaias on heasoovlik, üksteist arvestav, mõistev ja toetav õhkkond.

Turvalisus– meie lasteaia õpikeskkond on laste ja töötajate jaoks turvaline. Peame oluliseks, et turvaline oleks nii füüsiline, vaimne kui ka emotsionaalne keskkond.
Loovus– meie õpetajad on laste õpetamisel loovad ning arvestavad laste loovust õppe- ja kasvatustegevuste läbiviimisel. Oleme alati avatud uutele ja innovaatilistele ideedele ning tunneme rõõmu loovast tegevusest.
Tervis– meie jaoks on tähtis nii laste kui ka töötajate tervis, pöörame tähelepanu tervislikule toitumisele ja tervislikule eluviisile.
Koostöö– meie lasteaias toimib hea koostöö laste ja lastevanematega. Meie töötajatel on hea koostöö nii oma rühmas ja ka kogu organisatsioonis. Teeme koostööd ka teiste lasteaedade ja asutustega.
Meie lasteaia missioon:

Pakume lastele parimat päevahoidu ja kvaliteetset alusharidust.

Ja visioon:

Olla tuntud ja tunnustatud omanäoline lasteaed.

 

Lehekülge haldab: Tiina Lall, direktor 6545167, kikas@kikas.edu.ee

Muudetud 12.02.2013

 
bottom
COVID-19 LEVIKU TÕKESTAMISE PLAANLoe lähemalt