Lehekülge haldab: Heili Ojamets, õpetaja 6545167, kikas@kikas.edu.ee

Põngerjate rühma lapsed Kännu Kuke Raamatukogus

9.novembril külastasid Põngerjate rühma lapsed Kännu Kuke Raamatukogu. Tutvuti mardipäeva kommete,tavade ning mängudega. Aitäh Põngerjate meeskonnale!

Loe edasi » | 9. nov. 2018 | Määratlemata

Eksootilised putukad

9.novembril tutvustati 5-7 aastatele lastele loodushariva programmi raames ekstootilisi putukaid (Ahaat tigu, Madagaskari prussakas, ritsikad, tuhatjalad). Lapsed said neid vaadelda, julgemad said ka kätte võtta ja tasakesi pai teha. Lapsed said teada palju uut ja põnevat putukate elust. Aitäh Mattias Turovskile!

Karupoeg Puhh Linnamuuseumis

7. novembril käisid Karupoeg Puhhi rühma lapsed Linnamuuseumis, kus neile tutvustati vanasti elanud inimeste eluaset, vanu raamatuid, lapsed said otsida muinasjutu tegelaste tähti, et hiljem nendest sõna “aabits” moodustada. Oli üks põnev päev. Aitäh rühma meeskonnale!

Loe edasi » | 7. nov. 2018 | Määratlemata

Isadepäeva tähistamine

Pudruhommikud ja saalis isadega koos laulmine ning mängimine: 6.11 – Perepesa 7.11 – Tibukesed ja Kakud 8.11 – Naerulind   14.11 16.30 – Põngerjad 16.50 –  Karupoeg Puhh 17.10 – Sipsikud 17.30 – Muumid   8.11 – Segasumma (õhtupoolik isadega Nukumuuseumis) 8.11 – Vikerkaar (õhtupoolik isadega Kännu Kuke Raamatukogus)

Loe edasi » | 6. nov. 2018 | Määratlemata

Spordipäev “Terves kehas terve vaim” II

6.novembril toimus liikumistegevuste päev “Terves kehas terve vaim” II, mille korraldas Sipsikute rühma meeskond. Olid erinevad tegevuskeskused, kus mängiti erinevaid pallimänge, lükati plastikkahvliga kastaneid mööda rada valmispandud kaussi, joosti teatejooksu jne. Lapsed võtsid aktiivselt kõigest osa. Suur tänu Sipsikute meeskonnale!

Sipsikud ja esmaabi koolitus

Sipsikute rühm osaleb esmaabiprojektis “Oskan ja aitan” ja 5. novembril õppisid Sipsikute rühma lapsed erinevaid esmaabi võtteid (näit. südamemassaaži). Lapsed olid tublid, said hästi hakkama ja pälvisid  koolitajate poolt palju kiidusõnu.   Aitäh läbiviijatele ja kiitus lastele!

Muumid trammidepoos

5. novembril käisid Muumide rühma lapsed Kopli trammidepoos tutvumas ühistranspordi ajaloo ning nüüdisaja korraldusega. Aitäh õpetajatele!

Loe edasi » | 31. okt. 2018 | Määratlemata

Vikerkaare lapsed Õunakeses

30.novembril käisid Vikerkaare rühma lapsed Õunakese Lasteaia sünnipäeval.  Kingituseks viidi laulud, tantsud ja pillilood ning laste poolt meisterdatud kaart. Õunakese lasteaiaga seovad meid pikaajalised sõprusidemed. Nende ühiste koosolemiste kaudu õpivad lapsed hoolima ja märkama ka natuke teistsuguseid lapsi enda ümber. Aitäh Õunakese Lasteaia perele ja meie õpetajatele ning lastele.

Loe edasi » | 30. okt. 2018 | Määratlemata

Projekt “Plakat Eesti linnust või loomast”

Vikerkaare rühma lapsed valmistasid kodus pere abiga ette vahvad plakatid Eesti loomadest- ja lindudest, mida rühmas teistele esitleti. Rõõm oli näha, kuidas laste endi silmad särasid teistele ettekannet tehes. Lapsed said esimese kodutöö kogemuse, harjutada teiste ees esinemist, omandasid uusi teadmisi enda ettevalmistatud teemast kui ka teiste ettekannetest. Aitäh õpetajatele ja lapsevanemale.