Lehekülge haldab: Heili Ojamets, õpetaja 6545167, kikas@kikas.edu.ee

Jäätmeprojekt

16.novembril toimus jäätmevähendamise ja prügiteemaline õppepäev Muumide ja Sipsikute lastele. Kinnistati teadmisi prügi sorteerimisest. Lapsed olid hästi tublid ja õiged vastused küsimustele tulid ruttu. Tehti ka läbi praktiline prügi sorteerimine. Lastele kingiti märgid “Mina hoian loodust”. Aitäh!

Loe edasi » | 16. nov. 2018 | Määratlemata

Šokolaaditasku töötuba

14.novembril ja 16.novembril toimus kogu maja personalile šokolaaditasku koolitus ja lõikemaisina tutvustus. Loovus läks lendama ja valmisid väga toredad šokolaaditaskud. Koolituse viisid läbi Anne ja Tiina. Aitäh!

QR- koodi koolitus

15.novembril toimus õpetajatele IKT alane koolitus, kus tutvustati QR-koodi loomist ja kasutamist ning Canva keskkonda, kus saab teha kutseid, plakateid, tänukirju jne. Koolituse viis läbi Tallinna Ülikooli praktikant Janelle. Oli päris põnev pusimine. Aitäh Janellele!

Isadepäev Põngerjate rühmas

Isadepäeva üritused toimusid igas rühmas omamoodi, kes külastas koos isadega raamatukogu või nukumuuseumi, kes laulis ja tantsis koos isaga, kes meisterdas. Põngerjate lapsed meisterdasid koos isadega lasteaia maketti, mis on üks osa Rohelise Kooli projektist. Isadel oli mõtlemist ja nuputamist ning koos lastega valmis vahva makett, mis vajab veel viimistlemist. Aitäh!

Loe edasi » | 15. nov. 2018 | Määratlemata

Teater “Kasulik vares”

13.novembril esitas Lasteteater Trumm etenduse “Kasulik vares”. Etendus oli täis muusikat ja laulu ning lapsed said teadmisi toimetuste kohta talus ja oluline märksõna oli teineteise aitamine. Aitäh!

Loe edasi » | 13. nov. 2018 | Määratlemata

Põngerjate rühma lapsed Kännu Kuke Raamatukogus

9.novembril külastasid Põngerjate rühma lapsed Kännu Kuke Raamatukogu. Tutvuti mardipäeva kommete,tavade ning mängudega. Aitäh Põngerjate meeskonnale!

Loe edasi » | 9. nov. 2018 | Määratlemata

Eksootilised putukad

9.novembril tutvustati 5-7 aastatele lastele loodushariva programmi raames ekstootilisi putukaid (Ahaat tigu, Madagaskari prussakas, ritsikad, tuhatjalad). Lapsed said neid vaadelda, julgemad said ka kätte võtta ja tasakesi pai teha. Lapsed said teada palju uut ja põnevat putukate elust. Aitäh Mattias Turovskile!

Karupoeg Puhh Linnamuuseumis

7. novembril käisid Karupoeg Puhhi rühma lapsed Linnamuuseumis, kus neile tutvustati vanasti elanud inimeste eluaset, vanu raamatuid, lapsed said otsida muinasjutu tegelaste tähti, et hiljem nendest sõna “aabits” moodustada. Oli üks põnev päev. Aitäh rühma meeskonnale!

Loe edasi » | 7. nov. 2018 | Määratlemata

Isadepäeva tähistamine

Pudruhommikud ja saalis isadega koos laulmine ning mängimine: 6.11 – Perepesa 7.11 – Tibukesed ja Kakud 8.11 – Naerulind   14.11 16.30 – Põngerjad 16.50 –  Karupoeg Puhh 17.10 – Sipsikud 17.30 – Muumid   8.11 – Segasumma (õhtupoolik isadega Nukumuuseumis) 8.11 – Vikerkaar (õhtupoolik isadega Kännu Kuke Raamatukogus)

Loe edasi » | 6. nov. 2018 | Määratlemata

Spordipäev “Terves kehas terve vaim” II

6.novembril toimus liikumistegevuste päev “Terves kehas terve vaim” II, mille korraldas Sipsikute rühma meeskond. Olid erinevad tegevuskeskused, kus mängiti erinevaid pallimänge, lükati plastikkahvliga kastaneid mööda rada valmispandud kaussi, joosti teatejooksu jne. Lapsed võtsid aktiivselt kõigest osa. Suur tänu Sipsikute meeskonnale!