Lehekülge haldab: Heili Ojamets, õpetaja 6545167, kikas@kikas.edu.ee  

Emakeele päev Õunakese Lasteaias

16.märtsil käisid Perepesa rühma lapsed esinemas Õunakese Lasteaias, kus toimus emakeelepäevale pühendatud üritus. Lapsed esitasid laule, luuletusi ja Eesti rahvatantse. Eriti rõhutati eesti keele kaunist kõla.

Loe edasi » | 16. märts 2018 | Määratlemata

Alpakade juures

14.märtsil käisid Muumide ja Vikerkaare rühma lapsed KIK projekti raames Järvamaal Wile farmis uudistamas alpakade elu. Saadi teada, kuidas alpakat pügatakse, villa kraasitakse, kedratakse ja lõnga korrutatakse ning mida on võimlik lõngast valmistada. Võrreldi lamba ja alpaka villa pehmust. Õues vaadeldi loomi ja neile sai ka pai teha, mis oli imepehme.

Loe edasi » | 14. märts 2018 | Määratlemata

Lapiteki maagia

13.märtsil toimus tore üritus personalile, mille viisid läbi Põngerjate rühma õpetajad Nevi ja Merilin. Nevi tutvustas ja õpetas lapitehnikat tegema, rääkis vahva loo sellest, kuidas ja kust palkmaja tehnika alguse sai. Magusa kõhutäite eest hoolitses Merilin, kellel oli sünnipäev. Suur tänu hariva ja maitsva ürituse eest!

Loe edasi » | 13. märts 2018 | Määratlemata

Tänud

Naine (õpetaja) on kui päikesepaiste – hele, valge ja soe. Täname kõiki, kes tänasel päeval – NAISTEPÄEVAL – oma rühma õpetajaid, assitente ja õpetaja abisid meeles pidasid.

Loe edasi » | 8. märts 2018 | Määratlemata

„100 toredat tegemist lapsega“

ÜLESKUTSE! Hea lapsevanem kutsume osalema Tallinna Alusharidus 100 ja Eesti 100 ürituste raames meie lasteaia ühisest ettevõtmises „100 toredat tegemist lapsega“ Kõik toredad matkad või meisterdamised või jutu lugemised või kokkamised või aiatööd jne, jne ehk kõik vahvad hetked ja ettevõtmised koos lapsega. Palun pildista ning kirjelda paari sõnaga, mida toredat tegite ja saada meilile […]

Loe edasi » | 7. märts 2018 | Määratlemata

Perepesa laste kontsert sõimelastele

7.märtsil oli Eesti teemaline kontsert koos laulude, luuletuste ja tantsudega sõimerühma lastele. Pärast kontserti mängiti ühiseid laulumänge.


100 õnnetähte kingituseks

Ühiselt koos lasteaia personaliga, hoolekogu liikmete ja vanema rühma lastega meisterdati 100 õnnetähte. Õpetaja abid aitasid pakkida ja edasi toimetatakse need väikesed kingitused Presidendi Kantseleile EV 100 raames. 


Lõvi Leo külastas lasteaeda

6.märtsil külastas lasteaeda Lõvi Leo, kes tuli koos abilistega ja politseiautoga. Leo esitas lastele palju küsimusi liiklemise kohta tänaval, uuris, kas lapsed teavad, mis on oluline number, kust vajadusel abi kutsuda. Lapsed olid tublid ja vastasid õigesti ning said Leolt kiita. Lõpuks said lapsed tutvuda ka politseiautoga. Aitäh Naerulinnu õpetajatele Marjele ja Heevile, kes toreda […]

Loe edasi » | 6. märts 2018 | Määratlemata

Vabatahtlik Vikerkaare rühmas

Tallinna Kikase lasteaia Vikerkaare rühmas käib aegajalt vabatahtlik noormees lastele põnevaid asju näitamas ja rääkimas. On õpetanud lastele valssi ja tutvustanud tarka paberit. Teemaks on olnud ka kodukeemia ja mõningad katsed.

Loe edasi » | 5. märts 2018 | Määratlemata

Perepesa Linnamuuseumis

2.märtsil külastasid Perepesa rühma lapsed Linnamuuseumi, kus kuulati muuseumitundi: “Elevanditäid ja muumiaessents” Keskajal kasutati ravimiseks teinekord päris kummalisi ja põnevaid ravimeid. Tunni jooksul said lapsed teada, mis ravimid täpsemalt olid elevanditäid ja muumiaessents ning milleks neid kasutati. Kuulsime ka teistest huvitavatest ravivõtetest. Lapsed said näha ja katsuda/nuusutada erinevaid ravimtaimi ja vürtse. Tunni lõpuks said lapsed […]

bottom