Üldtutvustus

Tallinna Lasteaed Kikas asub Mustamäel looduslikult kauni männituka serval, aadressil Sõpruse pst.234, Tallinn. Lasteaed asutati  6.detsembril 1967. aastal ning kandis tollal Tallinna 127. Lastepäevakodu nime. Esimesed lapsed tulid lasteaeda 1968.a. jaanuarikuus. Tööle hakkas 12 rühma, millest neli olid sõime- ja 8 aiarühmad. Lasteaed omab pikki traditsioone laste õpetamisel ja kasvatamisel ning põhiväärtuste edasikandmisel. 1997.a. nimetati lasteaed ümber Tallinna Lastepäevakoduks Kikas. Kaks aastat hiljem nimi lihtsustati ning uueks nimeks sai Tallinna Lasteaed Kikas.  Omandivormilt paikneb lasteaed  Mustamäe Linnaosa halduspiirkonnas, on koolieelne munitsipaallasteasutus, mille kõrgemalseisvaks asutuseks on Tallinna Haridusamet. Lasteaiale on väljastatud Haridus- ja teadusministeeriumi poolt koolitusluba nr 2853HTM.

Lasteaias on avatud 8 rühma, millest 2 on sõimerühmad. Lasteaed avatakse hommikul kell 7.00 ja suletakse õhtul kell 19.00. Päeva   jooksul   saavad lapsed kolm korda süüa ja lõuna ajal puhata. Lasteaias töötab logopeed, vajadusel saavad lapsed logopeedilist abi. Lisaks töötavad lasteaia ruumides ka erinevad huviringid, mis pakuvad järgmisi võimalusi: üldfüüsiline treening, showtants.

Õppetöö toimub eesti keeles.

Muudetud 12.09.2022