Haridusfestival iduEDU

Kõik huvilised on oodatud haridusfestivalile iduEDU

1. oktoobril 2018 toimub esimest korda haridusfestival „iduEDU“, mis liidab õpetajatele korraldatud IKT sügiskonverentside teemad, Tallinna lasteaedade ja koolide haridusuuenduste parimad näited ning arutelud kvaliteetse hariduse edendamisest.

Festivali toimub Tallinna kesklinna „hariduskvartalis“, mille moodustavad Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool ja Tallinna Keskraamatukogu.

Festivali eesmärk on väärtustada kvaliteetset haridust kui õnneliku elu vundamenti, mille saavutamiseks pannakse seeme haridusteel kasvama juba varases nooruses.

Festivalile oodatakse nii lasteaiaealisi lapsi ja noori kui ka lapsevanemaid, õpetajaid, koolijuhte ja haridustegelasi. Iga „iduEDU“ festivalil osaleja annab oma panuse idude targale kasvamisele ning uute edulugude tagant tõukamisele.

Haridusfestivali „iduEDU” korraldab Tallinna Haridusamet koos Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse, eKooli, Tallinna Ülikooli ja Startup Estoniaga.

Festival on tasuta kõikidele osalejatele.

Festivali ajakava avaldatakse septembri lõpus.

Lisainfo:

Rainer Rannala